Tomografia komputerowa 3D
Tomografia to badanie, które może posłużyć wykryciu schorzeń neurologicznych lub laryngologicznych. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat tomografii komputerowej w trójwymiarze.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Tak na zdj klatki piersiowej można rozpoznać zapalenie oskrzeli