Czy na podwyższoną normę monocytów miało wpływ szczepienie?

Pani Doktor, bardzo proszę o pomoc.Córka skończyła 3 miesiące. Zrobiliśmy badania krwi i moczu wszystkie parametry są w normie poza jednym w morfologii krwi: MON [tys/ul] 1,4 (norma 0.0-1.0), MON [%] 14,4 (norma 0.0-9.0).Badania zrobiliśmy dzień po szczepieniu DTP i Hib - 2. dawka, polio IPV - 1. dawka (szczepionka 6w1). Czy na podwyższoną normę monocytów miało wpływ szczepienie czy może to objaw choroby? Kiedy można wykonać powtórne badania by uzyskać wiarygodny wynik? Bardzo dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję powtorzyc badanie i udac się dolekarza pediatry. po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedziec, po za tym konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami.