Czy nadczynność tarczycy może powodować ból z prawej strony pod żebrami?

Witam, 2 lata temu leczyłam nadczynność tarczycy thyrosanem. Nie wiem czy to miało związek bezpośrednio z tym, ze wtedy zaczęły się bóle z prawej strony pod zebrami, promieniujące czesto na żebra z tyłu i do łopatki. Był to stersujący czas, dużo schudłam. Robiłam badania usg brzucha, ale oprócz małego polipa w woreczku nic nikt nie znalazl. Zrzucano wszystko na stres, bóle od kregosłupa itp, nikt nie wyslal mnie na dokladniejsze badania typu rezonans. Bole z czasem ustaly ale teraz wrocily a ja

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosic się do lekarza POZ po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć

Dzień dobry. Jeżeli diagnostyka medyczna nie tłumaczy przyczyn opisanych przez Panią objawów, wskazaniem jest diagnostyka psychologiczna. Pozdrawiam.