Czy nadżerka może być przyczyną pieczenia w pochwie?

Witam.
Mam na imię Agnieszka i mam 19 lat nadżerka mi się zrobiła w ciąży i mam ją do teraz, czyli już ponad rok jest mała na szyjce macicy, ale w tym problem, że zawsze gdy mi się zbliża miesiączka, czyli już jakiś tydzień przed miesiączka miewam uczucie pieczenia/swędzenia w pochwie. Miewam również uczucie częstszego pójścia do łazienki, aby się wysikać, ale niestety okazuje się, że to fałszywy alarm, że to tylko takie uczucie. Miewam też również częste bóle brzucha, a z tego co czytał na necie to możliwe, że tymi objawami może być nadżerka. Lekarze mi przepisywali różne lekarstwa, nawet dopochwowe, między innymi f***, po f**** było mi lepiej, ale gdy już się kończył, to objawy powracały.
Proszę o radę co robić już sam nie wiem, a to tak dokuczliwe uczucie, że na prawdę ciężko wytrzymać. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam serdecznie,

Nadżerka szyjki macicy zazwyczaj jest bezobjawowa. Może  też objawiać się krwawieniami kontaktowymi (czyli krwawieniami po stosunku) lub upławami.
Natomiast częstomocz oraz dolegliwości bólowe w podbrzuszu mogą świadczyć o infekcjach układu moczowego. Przemawia za tym fakt zmniejszenia dolegliwości po leczeniu F***.
W tej sytuacji proponuję diagnostykę układu moczowego. W pierwszej kolejności należy wykonać badanie ogólne moczu.

Pozdrawiam