Czy nadżerki zawsze należy usuwać?

Mam 25 lat nie dawno byłam u ginekologa (nigdy nie byłam w ciąży) wiem że mam nadżerkę lekarz powiedział że bardzo dobrze że ją mam i mam je nie usuwać.Mama poradziła mi żebym poszła do innego lekarza.Co mam robić iść do innego i czy mam usuwać nadżerkę bo nie wiem.Dziękuję i proszę o odpowiedź,

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy od tego co lekarz miał na myśli mówiąc to co powiedział. Proponuję udać się do ginekologa.