Czy należy ponownie podawać dziecku lek Nasometin?

Mam 3,5-roczną córkę, której otolaryngolog kazał przez 6 tygodni podawać nasometin raz na dobę (alergiczny nieżyt nosa)Po dwóch tygodniach od odstawienia leku katar powrócił. Czy mogę wrócić do podawania nasometin? Czytałam w ulotce, że może hamować wzrost u dzieci, co mnie zaniepokoiło. Córka ma znowu trudności z jedzeniem, chrapie i gorzej słyszy. Jak długo ewentualnie podawać nasometin? Mam go w domu zawsze, bo sama jestem alergiczna, oprócz tego mam astmę. Proszę o odpowiedz. IRMINA

w takim razie to jest alergia u dziecka skoro po odstawieniu leku sa objawy.

prosze sie nie bac o wzrost te lek w dawce do 2 dziennie nie dziala na wzrost ....trzeba brac

trzeba dziecku badania z krwi na alergie zrobic
 pozdrawiam