Czy należy ponownie stosować leki przy Hashimoto?

Witam 10 lat temu wykryto u mnie chorobe hashimoto , dostalam tabletki euthyrox n 25 . Od kilku lat zaniedbalam badan i wizyt u specjalisty az do wczoraj .Zrobilam wyniki TSH 2,71 FT3 3,17 FT4 11,5 Moje pytanie brzmi czy mam wrocic do brania tabletek

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? Sadze ze wskazana jest konsultacja lekarza endokrynologa . A jakie są normy? Czy było badanie USG?