Czy należy udać się do lekarza po takim uderzeniu?

Na imprezie w nocy byłem mocno podpity i mój przyjaciel uderzył mnie w oko.Naturalnie w tej nocy oko mnie bolało i poszedłem spać Na drugi dzień przyłożyłem lód.Jest 2 dzień po uderzeniu i nie widać żadnych objawów urazu.Żadnych kropek krwi pęcherzyk pogorszenia widzienia oko normalnie funkcjonuje normalnie nim ruszam. W tym problem że ono jest jakby bardziej odczuwalne niż zwykle i na boli mnie jak dotykam skórę na brwi. Czy potrzebowałbym pomocy lekarskiej?

Witam.nalezy sie udac do specjalisty poniewaz siatkowka oka moze odczuc uderzenie-tępy uraz oka do dni 7.typowo zalecam leczenie zaraz po urazie i kontrolę ponowną siatkowki za 7 dni.Chidzi o wstrząśnienie siatkowki i.mozliwosc powstania otworu lub jej odwarstwienia.pozdrawiam serdecznie