Czy należy wyciąć krostę na piersi?

Witam.

Bardzo proszę o pomoc: na piersi zrobiła mi się duża krosta, a wokół niej jest czerwone ciało. Byłam u lekarza - tylko obejrzał ją i powiedział, że trzeba ją wyciąć, ale nie robił żadnych dodatkowych badań. Nie wiem co mam robić. Czy to jest nowotwór?

Bardzo proszę o szybką pomoc.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety trudno mi coś doradzić, nie widząc zmiany. Jeżeli ma Pani wątpliwości proszę odwiedzić jeszcze raz lekarza i poprosić aby wytłumaczył dlaczego zalecił wycięcie i jaką podejrzewa diagnozę. Jeżeli odpowiedź lekarza nadal nie będzie Pani satysfakcjonować warto skonsultować się u innego specjalisty.

Pozdrawiam serdecznie