Czy naprawdę jest wszystko w porządku?

Dzień dobry ostatnio byłam u ginekologa na wizycie prywatnej bo nie miałam okresu dla miesiące i krwawiłam po każdym siusianiu i lekarz przepisał mi leki i kazał zakupić termofor w aptece i żebym włożyła do lodówki i zimne kładła to na dole brzucha dwa razy dziennie ale nie dopytalam dlaczego muszę to robić. I on też mi nie wyjaśnił tego i stwrdzil że nic mi nie jest i nie wiem czy powinnam teraz zapisać się do drugiego ginekologa i może on mi powie czy naprawdę jest wszystko w porządku ?

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

lekarz zalecił Pani zimne okłady prawdopodobnie w celu złagodzenia dolegliwości bólowych lub stanów zapalnych. Niestety nie napisała Pani, jakie dokładnie leki przepisał Pani lekarz, więc ciężko będzie nam się odnieść do jego zaleceń.

Naszym zdaniem warto zastosować leczenie, które zaproponował lekarz. Jeśli nie przyniesie ono oczekiwanych rezultatów, to można udać się do innego specjalisty.

Podobne pytania wraz z udzielonymi na nie odpowiedziami znaleźć można pod poniższymi linkami:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-mozna-stosowac-zimne-oklady-na-polpascca,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/mozliwosc-stosowania-zimnych-okladow-przy-zwyrodnieniu-stawow,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/stosowanie-okladow-na-bol-krzyza.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.