Czy nie mogę mieć nowego więzadła?

na początku maja miałem zabieg artroskopi (częsciowa meniscektomia przyśrodkowa )a miałem mieć rekonstrukcje wjązadła krzyżowego tylnego potem usłyszałem że żeczywiście to wiązadło jest uszkodzone a lekarz nie udzielił mi odpowiedzi dlaczego go nie zrekonstruowano .pytanie czy mógł tak postąpić i w takim razie czy ta rekonstrukcja jest zbyteczna z góry dziękuje Paweł śląsk.

Lek. Tomasz Budlewski

wszystko zależy od tego jaki był obraz w artroskopii. proponuję udać się do lekarza ponownie i dopytać o dalsze postępowanie. a jakie teraz dolegliwości ?