Czy niejednorodny guz nadnercza może świadczyć o ryzyku złośliwości?

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy niejednorodny guz nadnercza może świadczyć o ryzyku złośliwości? Guz monitoruje co pół roku ma 5.8cm nie powiększył się zupełnie ma regularny kształt i z badania które miałam przeprowadzone stwierdzono ze jest nieczynny hormonalnie. Lekarz zalecił monitorowanie. Ale zaniepokoilo mnie m najnowszym badaniu TK we opisie ze jest on niejednorodny. Proszę o informację.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne porównanie z poprzednim badaniem i być może okaże się iż jest konieczność usunięcia