Czy nieregularne miesiączki są powodem do niepokoju?

Witam Od dłuższego czasu mam nieregularne miesiączki. Ginekolog stwierdził, że nie jajeczkuję. Mam też obniżony progesteron. Spóźnia mi się okres już ponad 2 tygodnie. Wczoraj kochałam się z chłopakiem i zaczęłam krwawić. Dość sporo i to na pewno była krew (mocno czerwona, na pewno nie brązowa). Myślałam, że dostałam okres, ale po tym już nic więcej nie poleciało do końca dnia ani dzisiaj. Czy to coś poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana kestnponowna wizyta u lekarza ginekologa a dla pewności proponuje oznaczyć poziom beta hcg