Czy niskie tętno jest niepokojące?

Witam. Bardzo proszę o odpowiedź czy niskie tętno ok 50-55 w nocy u 25 letniej kobiety jest niepokojące? Nie jestem sportowcem, ruch umiarkowany. W ciągu dnia kilkakrotnie pojawia się pulsujacy szum w prawym uchu, najczęściej przy zmianie pozycji. Echo serca i ekg nie wykazało żadnych patologii.

Lek. Tomasz Budlewski

a czy był holter ekg? proponuję udać się do lekarza kardiologa