Czy normalnym zjawiskiem jest laktacja pomiędzy 5 a 6 miesiącem ciąży?

Jestem na przełomie piątego i szóstego miesiąca ciąży i zaobserwowałam, że z moich brodawek wydobywa się przezroczysty wydzielina. Czy jest to normalne?

Witaminy w ciąży

Dzień dobry!

Oczywiście jest to prawidłowa sytuacja. Organizm Pani przygotowuje się do przyszłego karmienia dziecka. Siara może już wypływać w tym miesiącu z piersi.
Z poważaniem