Czy nosząc dalej aparat, szczęka wyrówna mi się?

Witam, mam pytanie odnośnie ortodoncji. Zauważyłam to jakiś czas temu, gdyż aparat noszę już ponad 1,5 roku. Mam dziwną asymetrię dolnej szczęki, gdyż z lewej strony zęby mam niżej, a z prawej wyżej. Jest to bardzo widoczne. Chciałam się dowiedzieć, czy nosząc dalej aparat szczęka wyrówna mi się? Czy zostanie już tak jak jest? Mogę ewentualnie pokazać zdjęcie, jak to mniej więcej wygląda.

Lekarz przed rozpoczęciem leczenia z całą pewnością omówił z Panią cały proces; co jest możliwe do zrobienia,a czego nie uda się osiągnąć.Wskazana powtórna rozmowa z ortodontą.