Czy odpowiedni specjalistyczny masaż spowoduje usunięcie dyskopatii?

Pisząc dyskopatia, mam na myśli centralno-lewoboczną przepuklinę jądra miażdzystego krążka wywierającą umiarkowany ucisk na worek oponowy w części środkowej i redukującą zachyłek boczny kanału kręgowego po lewej stronie - ucisk korzenia rdzeniowego L5 ????
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Masaż nie usunie dyskopatii, zwykle ma jednak korzystny efekt, powoduje istotne złagodzenie dolegliwości bólowych.