Czy odstawić tabletki antykoncepcyjne z powodu bólu podczas wkładania penisa do pochwy i braku libido?

Witam. Od kwietnia biorę tabletki hormonalne angiletta. Bardzo zmniejszył mi się poziom libido jak i podejrzewam suchosc pochwy. Byłam z tym u mojego ginekologa i powiedział ze nic złego nie widzi we mnie jak i rowniez zalecił żele do stosunku. Moze z początku było dobrze ale teraz już nie. Stosunek nie sprawia żadnej przyjemności wręcz ból z każdym ruchem partnera. Głównie przy wchodzeniu do pochwy. Co mam w tym wypadku zrobić? Zmienić tabletki? Odstawic całkowicie? Proszę o pomoc
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Wskazania do nacięcia krocza podczas porodu

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Jeżeli lubrykanty nie pomagają wskazana jest ponowna wizyta u ginekologa i Ew modyfikacja sposobów antykoncepcji

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy