Problem z niskim libido i czerpaniem przyjemności podczas seksu po antykoncepcji hormonalnej

Bardzo proszę o pomoc. Mam 21 lat.Odkąd stosuję antykoncepcje horm. (yasminelle)mam problem z niskim libido oraz czerpaniem przyjemności podczas seksu. Brak orgazmów. Tabletki brać muszę ze wzg.na PCOS. Dodam, że zanim zaczęłam brać tabletki libido było wysokie. Brakuje mi tego. Czy mogę coś z tym zrobić? Czytałam sporo na temat suplementów. Co mogłabym stosować, jakie środki warto kupić?Czy Asequrella jest skuteczna? Co mogłoby przyczynić się do lepszego ukrwienia pochwy, zwiększyć doznania?

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z ginekologiem i rozważenie modyfikacji terapii (w jaki sposób zależne jest od objawów towarzyszących PCOS).