Czy okres się zatrzymał przez Naproxen 1000mg?

Witam mam 26 lat jestem kobieta moje pytanie to czy przez barnie Naproxenu 1000mg 2 razy dziennie przez ponad tydzien lekarz zalecil na zapalenie miesnia sercowego czy cos tekiego i czy mozliwe ze zatrzymal mi sie okres na juz grubo ponad miesiac nie mam test ciazowy negatywny pytam bo mieszkam za granica i lekarz twierdzi ze to norma ... a mi sie raczej wydaje ze to nie jest normalne .

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej nie jest. Wskazane oznaczenie beta hcg i wizyta u ginekologa