Czy uczucie wypadnięcia obcego ciała z pochwy świadczy o poronieniu?

Bylam ostatnio u ginekologa i dowiedzialam sie ze jestem w ciazy 2-3 tydzien , pecherzyk ciazowy wiadac . Ale zmartwilo mnie ostatnio i boje sie ze poronilam . Bo gdy ostatnio bylam w toalecie to poczulam jak cos wypadlo mi z pochwy ale nie krwawie . A jak to cos mi wypadlo z pochwy to mialam lekkie plamienie . To co wypadlo mialo kolor bialy . Co powinnam zrobic?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udać się do lekarza ginekologa