Czy osoba z objawami półpaśca powina stosować Heviran?

Witam Od 7 dni mam wysypkę w pasie myśle ze napewno jest to półpasiec . Nie miałam do tej pory żadnych objawów tylko ta wysypka w 7 dni trochę gorzej się czuje . Mam dolegliwości takie hak przy grypie . Czy warto jeszcze i czy potrzebny jest heviran ? Dodam ze przyjmuje antybiotyk na inne schorzenie . Czy to nie wpłynie jeszcze bardziej na spadek odporności ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli nie ma silnego bólu lub upośledzenie odporności to nie trzeba stosować heviranu.
Pozdrawiam