Heviran i Amizepin na półpaśca

Witam. Od tygodnia choruję na półpaśca. Od lekarza dostałam Heviran i Amizepin. Heviran (800mg) biorę 5 razy dziennie, Amizepin (200mg) brałam przez 3 dni 1 tabletkę na noc, następnie przez 7 dni 1 na noc, 1 na dzień. Lekarz nie poinformował mnie czy Amizepin powinnam odstawiać stopniowo. Moje pytanie czy powinnam zmniejszyć dawkę np. ostatniego dnia czy przyjmować lek normalnie? Niestety, nie mam możliwości skontaktowania się w najbliższych dniach z lekarzem. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

Lekami działającymi przeciwbólowo w przypadku neuralgii są leki przeciwdepresyjne i przeciwpadaczkowe; oczywiście niektóre i w odpowiednich dawkach.