Czy osoba z pępowiną dwunaczyniową powinna stosować specjalną dietę?

Witam Jestem w 21 tc mam pepowine dwunaczyniowa . Zastanawia mnie czy w takim przypadku powinnam jakos inaczej sie odzywiac niz dotychczas albo braf jakies lwki ( moj ginekolog mowil ze nic nie pomoze ale czytalam w internecie ze jakas kobieta dostala od lekarza dodatkowe wskakzowki zywieniowe i lekarstwa ) z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Michał Lenard

Nie ma żadnej specjalnej diety, ani leków przy tym zaburzeniu. Wskazana jest jedynie intensywna kontrola ginekologiczna przez cały czas trwania ciąży. Sugeruję stosować się do zaleceń swojego ginekologa. Pozdrawiam!