Czy owulacja jest możliwa po takim odstawieniu?

Odstawiałam tabletki antykoncepcyjne, ponieważ zdecydowałam się na powiększenie rodziny. 13 listopada dostałam tzw okresu po odstawieniu tabletek. Do tej pory ich już nie biorę. Z racji tego,że zawsze miałam nieregularny okres nie wiem kiedy będzie następny. 8 grudnia wyczułam wyraźne pobolewanie raz z jednej raz z prawej strony jajnika. Zrobiłam test owulacji na ślinę i między 9-10 było wyraźnie widać tzw. paprotki. W tym czasie doszło stosunku. Zastanawiam się czy owulacja jest w ogóle możliwa po takim odstawieniu czy trzeba czekać na ten normalny okres? Jeśli ciąża jest możliwa to kiedy najlepiej zrobić test ciążowy? Czy po odstawieniu tabletek wzrasta ciąża bliźniacza? Czy tabletki antykoncepcje mogą powodować problemy z zajściem w ciążę lub bezpłodność?

ciąża jest możliwa w momencie powrotu cyklu fizjologicznego, po odstawieniu tabletek nie wzrasta szansa na ciążę bliźniaczą. tabletki nie powodują problemów z zajściem w ciążę