Czy PCOS da się wyleczyć całkowicie?

Witam, mam niespełna 23 lata i jestem załamana bo wykryto u mnie zespół policystycznych jajników. Podejmę się leczenia dopiero po zrobieniu badań testosteronu, LH, Fsh, estrogenu. Mam pytanie czy chorobę da się wyleczyć CAŁKOWICIE? Czy są domowe sposoby żeby uniknąć pogorszenia sytuacji? Dodać coś do diety, czegoś unikać? Palę e-papierosa, piję dużo kawy, choruje na padaczkę. Proszę o porady.

Potrzebny jest , ruch, odstawienie używek, minimalizacja stresu, odstawienie lub ograniczenie pokarmów, które pobudzają produkcję przeciwciał. Trzeba się regularnie badać.
Jeśli nie dba się o swój organizm, to często pojawiają się kolejne choroby autoimmunologiczne (cukrzyca, choroby tarczycy, celiakia , RZS i in.)