Czy plamienia mogą być objawem ciąży?

Witam mam taki problem regularne miesiączki mam, ostatnia była od 9 Do 14 maja a 22 dostałam plamienia czerwonych wymieszanych ze służę i trwało to 3dni, 24 maja podczas owolucji z mężem uprawialan stosunek, chciałabym się dowiedzieć czy to może być znak że to ciąża, czy ktoś coś takiego miał, od kilku miesięcy staramy się o dziecko a nigdy wcześniej takie krwawienia mi się nie zdarzały. k

Lek. Michał Lenard

Plamienie nie wskazuje na ciążę. Sugeruje wykonanie testu ciążowego, a w razie dodatniego wyniku wykonanie badania b-HCG z krwi, które rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące tego czy jest Pani w ciąży. Pozdrawiam!