Czy plamienie implantacyjne podczas podcierania się po oddaniu moczu widać na papierze?

Czy plamienie implantacyjne podczas podcierania się po siku, widać na papierze? Jeżeli tak, czy jest go sporo? Jeżeli brałam prysznic i leciało że mnie normalnie jak podczas miesiączki, mogę wykluczyć plamienie? Ogólnie jest to termin spodziewanej miesiączki, ale 14 sierpnia między mną a moim chłopakiem doszło do niebezpiecznej sytuacji, więc 7 dni na zapłodnienie i 6 na zagnieżdżenie się - czyli mniej więcej dzisiaj 26.08. Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć ponieważ zdarza się iż podczas ciąży czasem występuje krwawienie miesiączkowe . Wskazane oznaczenie Beta hcg i wizyta u ginekologa