Czy plamienie zamiast normalnego okresu może byc objawem ciąży?

Witam, 25 dnia cyklu uprawiałam petting z chłopakiem przez bieliznę, ocieraliśmy się miejscami intymnymi, tak jak podczas normalnego seksu lecz nie było wytrysku (jestem jeszcze dziewicą). 4 dni po terminie miesiączki (30 dzień cyklu) dostałam krwawienia (dzień przed miesiączką miałam brązowe plamienia). Na początku wszystko wyglądało jak normalna miesiączka, jednak tego samego dnia okres się osłabił i przypomina to bardziej plamienie zabarwione krwią. Czy możliwe jest bym była w ciąży? Bardzo się tym stresuję. Naczytałam się wielu rożnych rzeczy w internecie i już sama nie wiem, co mam myśleć. Dodam jeszcze, że jakieś 3 dni przed zbliżeniem z chłopakiem wróciłam z długiej podróży z USA i od tego czasu mniej jem ze względu na upały jakie panują obecnie. Czy to też ma wpływ na miesiączkę? Proszę o szybko odpowiedź specjalisty, gdyż naprawdę bardzo się stresuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć