Czy plamy po TCA znikna samoistnie?

Czy plamy po TCA znikna samoistnie? Witam 2,5 tygodnia temu poddalam sie peelingowi TCA 20%. Skora twarzy zareagowala bardzo nierownomiernie na nalozenie kwasu. Czolo i nos prawie w ogole nie zbrazowialy i delikatnie sie zluszczaly. Niestety na calej zuchwie reakcja byla bardzo silna, skora mocno sie sciagnela i od 2 dnia zaczely zluszczac sie ciemne brazowe platy skory. Minelo juz troche czasu ale miejsca w ktorych twarz byla najbardziej "spalona" peelingiem sa caly czas sa czerwone (mam nawet wrazenie ze lekko brazowe, jakby przebarwienia), faktura skory tez jest troszke inna jakby lekko chropowata. Stosowalam sie do zalecen pozabiegowych i jestem przerazona obecnym stanem. Czy jest szansa, ze z czasem to zejdzie? i czy ewentualne na takie przebarwienia mozna zastosowac kolejny peeling czy inne metody usuwania przebarwien? Bede wdzieczna za informacje. Pozdrawiam

Proszę zgłosić się na wizytę kontrolną do lekarza, który wykonał zabieg. Nie widząc Pani niewiele mogę pomóc, ale gdyby wystąpiły trwałe przebarwienia, medycyna estetyczna dysponuje możliwościami ich usunięcia.