Czy płyn w zatoce czołowej jest groźny?

Witam, od roku mam nierówne źrenice. Zrobiłam rezonans głowy i wszystko jest ok tylko mam płyn w zatoce czołowej. Nie mam kataru ani nic z tych rzeczy. Czy ten płyn jest groźny? Wyniki z krwii też są dobre.

Płyn w zatoce czołowej zwykle jest niegroźny. Wskazana konsultacja z laryngologiem w trybie planowym.
Celem diagnostyki nierówności źrenic wskazane wykonanie badania naczyń mózgowych - angio-KT lub angio-MR celem wykluczenia malformacji naczyniowej. Ew. przyczyną nierówności źrenic może być też zespół Hornera.
Pozdrawiam
Magdalena Nowaczewska