Czy po dwóch cesarkach można starać się o kolejne dziecko?

Trzecia ciąża po dwóch cesarkach Witam! Mam 31 lat. W 2011 r. urodziłam pierwsze dziecko przez CC, w 2014 r urodziłam drugie dziecko również przez CC. Rana po drugiej cesarce do miesiąca czasu znacznie gorzej się goiła niż po pierwszej. W tym momencie mój stan zdrowia jest dobry. W związku z tym czy możemy się z mężem starać o trzecie dziecko? Czy duże jest zagrożenie powikłań w trzeciej ciąży po dwóch cesarkach?

Lek. Tomasz Budlewski

najlepiej udać się do ginekologa aby w usg określił grubość blizny po poprzedniej ciąży