Czy po peelingu kwasem migdałowym mogę posmarować twarz ampułką witaminy A i E?

Witam,czy po peelingu kwasem migdałowym mogę posmarować twarz ampułkom witaminy A E.Jak nie to co najlepiej użyć? Mam zaczerwienioną,napiętą skórę twarzy. Z góry dziękuje za odpowiedz

Dzień dobry,

Bezpośrednio po peelingu chemicznym skóra ma prawo być podrażniona i zaczerwieniona. Z tego względu bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja domowa. Warto pamiętać o dobrym kremie nawilżającym (np Obagi Hydrate) i maseczkach łagodzących.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska