Czy po podniesieniu zgryzu można nałożyć licówki porcelanowe?

Jestem bardzo zmartwiona. Wykonałam podniesienie zgryzu przez nałożenie koron i licówek porcelanowych na wszystkie zęby. Czy takie leczenie jest prawidłowe? Można to wykonać przez korony i licówki porcelanowe? Moja przyjaciółka mnie przestraszyła że teraz będę miała problemy ze stawami, że trzeba było urzyć częściowo kompozyt.

Do każdego pacjenta lekarz podchodzi indywidualnie i proponuje odpowiednie rozwiązania.Korony i licówki osadzone u Pani są rozwiązaniem stosowanym u osób,które tego wymagają.