Czy po poronieniu może zatrzymać się miesiączka?

Witam .Mam pytanie czy po poronieniu może zatrzymać się miesiaczka? Miałam dwie a kolejne się nie pojawiły .Poronienie było we wrześniu ,w październiku i listopadzie dostałam okres a następnie juz się nie pojawił czyli grudzień i styczeń brak miesiaczki czy to jest możliwe w ciazy raczej nie jestem bo zabezpieczam się ,martwię się dlaczego miesiaczka się zatrzymała. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udac sie do lekarza ginekologa. Proponuje wykonać test ciążowy.