Kiedy powinna pojawić się miesiączka po poronieniu?

Witam, 17 maja poroniłam (poronienie samistne). Była to moja pierwza ciąża o którą sie starałm prawie 6 lat. Poroniłam w 10 tyg ciazy ale dziecko przestało żyćprawdopodobnie w 6. Nie dostałam jeszcze okresu czy to normalne? Czy poronienie mogła wywołac moja grupa krwi ORH- (maż )RH+. Kiedy powinna dostać szczepionkę przy kolejnej ciaży? O ile się uda). Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza ginekologa i wykonać diagnostyke