Czy po takim przyjęciu tabletek mogło dojść do zapłodnienia?

Mam 19 lat biorę tabletki 5 miesięcy. Dnia 29 listopada skończył mi się okres. Dnia 30 listopada trochę wypiłam po czym wzięłam tabletke trochę później ale po kilku minutach wzróciłam ją i nie wzięłam drugiej wrazie czego bo nie wiedziałam. Dnia 2 grudnia wzięłam tabletke o 5.30. Czy mogę zajść w ciążę?

Ochrona antykoncepcyjna może być obniżona, bo rozumiem, że była to pierwsza tabletka z blistra. Przez kolejne 7 dni proszę stosować dodatkową metodę antykoncepcji, a tabletki przyjmować prawidłowo.