Czy po umyciu mydłem rąk, które miały kontakt ze spermą, to wszystkie plemniki zostają usunięte???

Dzień dobry,

po stosunku zabrudziłem ręce swoją spermą. W planach był jeszcze petting, jednak obawialiśmy się o możliwe zapłodnienie. Czy jeśli po kontakcie ze spermą umyję ręce wodą z mydłem, istnieje pewność, że plemniki zostały z nich usunięte?

Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Jeśli ręce były wymyte dokładnie, to z dużym prawdopodobieństwem plemniki zostały usunięte i nie ma się czym martwić.

Pozdrawiam!