Czy po usunięciu tarczycy zawsze występuje choroba z autoagresji?

Czy usuniecie tarczycy przy hashimoto ZAWSZE powoduje powstanie innej choroby autoimunologicznej skoro organizm nie ma co atakowac? Jak czesto na tarczycy powstaja guzki, sa one u kazdej osoby?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do endokrynologa i kierować się jego zaleceniami