Czy po wyłonieniu dwóch stomii można liczyć na rekonstrukcję jelit?

Witam Czy po wyłonieniu dwóch stomii można liczyć na rekonstrukcję jelit gdy zostało ich zaledwie 40-50cm? jeśli tak jak to się odbywa jakie są procedury i czy w Polsce można zrobić taką rekonstrukcję i ile to kosztuje.

Bez dokładnych informacji czyli jakiego typu zostały przeprowadzone zabiegi, jaki jest dokładny opis tych zabiegów, jaką technikę operacyjną użyto, jakie rodzaje przetok jelitowych wyłoniono - w żadnej mierze nie odpowiem dokładnie na Pani pytania. Najlepiej w tej kwestii skonsultować się z chirurgami, którzy Panią operowali.

Witam , za malo wiem o stanie pacjenta, przebytej chorobie,przebytym leczeniu , abym mógł powiedzieć coś autorytatywnego!!! Prosze o więcej informacji!!! z.żurawski