Czy po zamrażaniu nadżerki nie powinnam ćwiczyć?

Witam, 2 dni temu miałam wykonywane zamrażanie nadżerki. Dodam, że była ona ogromna, ponadto przez 2 miesiące, nie mogę współżyć. Uczęszczam na ćwiczenia(trampoliny,kamgury), na których jest duży wysiłek fizyczny,generalnie non stop skaczę. Moje pytanie brzmi ,czy powinnam odczekać jakiś czas zanim wrócę na zajęcia, czy lepiej poczekać,a jeśli tak to ile?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak lepiej odczekać i po kontroli ginekologicznej wtedy ponownie zacząć