Czy po zastosowaniu leków Sedam i Fluxemed można prowadzić samochód?

Witam, mam zacząć przyjmować Sedam 3mg i Fluxemed 20mg. Fluxemed na dzień, Sedam na noc. Czy po tych lekach tak przyjmowanych, mogę prowadzić samochód? Chciałabym wiedzieć również czy przy tych lekach mogę zażywać (w razie bólu głowy, przeziębienia, gorączki) polopirynę S, ibuprom? Chciałabym również wiedzieć czy jeśli miałabym wysokie ciśnienie, problemy z sercem, mogę zjeść jakieś leki na obniżenie ciśnienia lub polocard lub acard? Bardzo proszę o radę.

Odpowiedzi najlepiej uzyskać od Lekarza leczacego,który zapisał leki i zna Pacjentkę!!
Pełna konsultacja neurologiczna; badanie, wyniki, kompleksowa ocena stanu zdrowia, nastroju, trybu życia
Pozdrawiam i zapraszam