Czy po zażyciu tabletki po powinnam się zgłosić jeszcze do lekarza?

Witam dzisiaj zazylam tabletke po i jak wyczytalam z ulotki i mi pani doktor powiedziala ze moge miec kilka objawow a czy jak ich nie mam to dojdzie do poronienia?czy powinnam sie zglosic jeszcze raz do lekarza?prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa po badaniu będzie mozna określic dalsze postępowanie.