Czy podczas dni płodnych mogą boleć piersi?

Witam. Czy podczas dni plodnych mogą boleć piersi? Dziś jest mój 16dc i odczuwam lekkie pobolewanie. Co prawda moje piersi są nabrzmiałe przez cały cykl, ale mam zaburzenia hormonalne. Ostatni stosunek odbylam 8 sierpnia , po nim 20 sierpnia dostałam miesiączki.A w tym cyklu nie doszlo do stosunku. W tym momencie mam dużo białego śluzu , a raczej lekko żółtego. Czy lekka bolesnosc piersi podczas dni plodnych jest normalna?

Piotr Pilarski

Tak ponieważ w tym momencie dochodzi do intensywnego wyrzutu hormonów kobiecych.

Pozdrawiam.