Nabrzmiałe piersi i żółty śluz z pochwy 10 dni przed okresem

Witam. Jestem na okolo 10 dni przed okresem. I moje piersi już od paru dni są nabrzmiałe. Dodatkowo wydobywa się żółty śluz z pochwy który zasycha na bieliznie. Co to znaczy?

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogą być to objawy związane ze zmianami hormonalnymi w czasie cyklu, śluz może także świadczyć o infekcji.
Pozdrawiam