Biały śluz z pochwy 8 dni przed planowanym okresem

witam, okres mialam 12.10 cykle mam 28 dni. Teraz powinnam okres dostać 8 listopada jednak mam śluz biały taki serkowaty czy to oznacza ze zbliżac się bedzie okres ?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli nie towarzyszą temu dodatkowe objawy takie jak np. świąd okolic intymnych, może być śluz poowulacyjny, świadczący o dniach niepłodnych.
Pozdrawiam