Czy podczas inhalacji inhalatorem kompresorowym mgiełka powinna być mokra?

Czy podczas inhalacji inhalatorem kompresorowym mgiełka powinna być mokra? Zmieniłam nebulizator i inne dodatkowe części na nowe. Teraz mgiełka wydobywa sie słabo i jest sucha. Czuję jakby wysuszała a nie nawilżała. Wydaje mi się, że wcześniej była mokra. Raczej nic nie jest zatkane w inhalatorze. Powietrze przelatuje.

Lek. Tomasz Budlewski

być może są jakieś inne ustawienia. proponuję udać się do sklepu medycznego lub lekarza prowadzącego leczenie.