Dlaczego swędzi mnie skóra na piszczelach?

Już od kilku tygodni swędzi mnie skóra na piszczelach. Mam w tych miejscach jakby małe krostki których normalnie nie widać, nie odznaczają się kolorem, po prostu jak nakładam krem w nocy to widać nierówności na skórze. Skórę nawilżanie codziennie, więc to raczej nie przesuszenie, zastanawiam się czy tu nie chodzi o depilację choć wcześniej nie miała z tym problemu. Wydaje mi się że od niedługiego czasu moje owłosienie na nogach zmieniło sie, jest grubsze, twarde... Może to przez to? I jak walczyć ze swędzeniem?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u dermatologa, który zbada zmiany na skórze podudzi i zdecyduje o odpowiednim postępowaniu. Pozdrawiam!