Depilacja włosów na brzuchu i klatce piersiowej u 18-latki

Mam włosy na brzuchu i klatce piersiowej. Jestem Kobietą i bardzo mi to przeszkadza, bo to widać. Czy jak wydepiluję plastrami odrosną grubsze ? Czy może inny sposób ?

Przede wszystkim należałoby sprawdzić, czy nie ma Pani zaburzeń hormonalnych, ponieważ owłosienie w tych miejscach jest typowe raczej dla Panów. Natomiast ogólnie skuteczniejszą metoda jest depilacja laserowa.