Łysienie plackowate a depilacja głowy

Witam Choruje na łysienie plackowate i ogoliłem sie na łyso. Problem w tym że widać gdzie mam włosy a gdzie nie. Czytałem w internecie o depilacji głowy. Czy jak z moją chorobą wydepiluje głowe to czy te włosy które mi pozostały odrosną czy nie? I czy będzie to miało wpływ na włosy. Pozdrawiam :)

Piotr Pilarski

Depilacja pozwoli pozbyć się problemu na pewien czas, jednak później znowu odrosną. Nie będzie to miało wpływu na włosy.

Pozdrawiam.